7 Ağustos Pazar burç yorumları

7 Ağustos Pazar burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

+7+A%C4%9Fustos+Pazar+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 7 Ağustos Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
7 Ağustos Pazar Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Jüpiter'in geri hareketi, gizli olaylara olan merakınızı arttırıyor. Çevrenizde olup bitenlere karşı, isteseniz de kayıtsız kalamıyorsunuz. Olayları fazla büyütmeden, beklemenizde yarar var. Politik davranışlar içindesiniz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Duygu derinliğinizi her zaman ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için, sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz. Güçlü sezgileriniz sayesinde, yaşamın gizemini araştırmak istiyorsunuz. Enerjinizi olumlu kullanmalısınız.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün, ilginizi kişisel ilişkilerinize yönelteceksiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek, sizin de öncülüğünü yaptığınız aktiviteleri başlatacaksınız.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsunuz, fakat tereddütleriniz var. Çevrenizle ilgili fikir tartışmalarına açık bir gün. Pratik zekanız sayesinde, olayları kısa sürede toparlayacak ve istediğiniz şekilde rayına oturtacaksınız.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Etrafınızdaki kişileri yönlendirme konusunda önemli aşamalar kaydediyor ve bundan büyük keyif alıyorsunuz. Ani değişimlere hazır olmalı, çevrenizin caydırıcı davranışlarına aldırmamalısınız.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Para kazanmayı seviyor, size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz. Bugün, ruhsal anlamda sezgileriniz çok yüksek. Koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz. Çevrenize dinginlik savaşları veriyorsunuz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Sezgilerinizin doğru çıkması sayesinde, çevrenizdeki birçok olayı kısa sürede çözümleyebiliyorsunuz. Zorlukları gözünüzde büyütmeden olayları halletmeniz güzel fakat yanlış kişiler yüzünden zarar görme ihtimaliniz yüksek.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Bugün, kendinize güveniyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kesin ve etkili konuşmalarınızla dikkat çekmeyi başaracak ve çevrenizi etkileyeceksiniz. Duygusal ilişkileriniz, özgürce davranışlarınız yüzünden tehlikeye girebilir.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Dostluk duygularınızın sizi yönlendireceği bir gün. Kişisel özelliklerinizi vurgulayan işlerden zevk aldığınız için, daha özgün ve cüretkar davranabilirsiniz. Olumlu davranışlarınızın size kazandıracağı artılar önem kazanacak.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Aklınıza güveniyor ve çevrenizin telkinlerinden etkilenmek istemiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişmeler olabilir. Aşırı hassas yapınız nedeniyle küçücük hataları gereğinden fazla büyütüyorsunuz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
İçsel çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız, duygusallığınızı denetim altına almalısınız. Bugün yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir gün değil. İlişkilerinizden beklediğiniz desteği görmek istiyorsunuz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
İdeallerinizi gerçekleştirmek için, gerekli tüm verilere sahipsiniz. Aksilikler sizi üzmemeli. Sevdiklerinizin bazı sorunları ile ilgilenmek zorundasınız. İhmal edilmiş işlerin gündeme gelmesiyle, aktif bir gün geçireceksiniz.