6 Ocak Çarşamba burç yorumları

+6+Ocak+%C3%87ar%C5%9Famba+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

6 Ocak Çarşamba, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 6 Ocak Çarşamba gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
6 Ocak Çarşamba Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Son zamanlarda fazla karmaşık gelen aşk hayatın bugün beklenmedik bir şekilde sadelik kazanacak ve yerine oturmayan bazı şeyler yerine oturacak. Sende bu durumdan çok hoşnut olacaksın. Aklındaki düşüncelerinin azaldığını ve kafanın rahatladığını göreceksin.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Duygularına göre kıyasla mantığına daha çok önem veriyorsun. Buda seni başkalarının gözünde duygusuz yapıyor. Fiziksel olarak yorulduğunu hissedebilirsin ama ruhen o kadarda yorulmadın. Sürekli aklında ileriye dönük planların var. Fiziksel yorgunluğunu azaltmak için sık sık yapmakta olduğun spora ara vermelisin.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Yeni elde ettiğin bir cihazı teknik sorunlar sebebi ile garanti kapsamında ise teknik servise teslim edebilirsin. İlişkisi olmayan bir ikizler burcuysan bugün huzursuz hissetmenin sebebi duygusal anlamda boşlukta olmandan kaynaklı olabilir.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Son zamanlarda keşfettiğin ve bir süredir hoşuna giden hobinde sıkılmış olman çok olası. Bu hobiye ayırdığın zamanları değerlendirmen için arkadaşlarından aktivite tavsiyeleri almanda fayda var. Bugün akşam yemeğinde farklı lezzet arayışı içinde olacaksın.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Geçmişte yaşamış olduğunuz başarısızlıklardan güzel dersler çıkardığınız için bugün geleceğiniz için güzel bir yol çiziyorsunuz. Duygu ve mantık ikilisini dengede tutma işinde bu zamana kadar çok başarılı olamasan da bundan sonra ki zamanlar için daha başarılı olacağını söyleyebiliriz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Aile yaşamında sağlanmış olan sağlam bir huzur ortamı var. Bu huzur ortamına zarar verebilecek her şeyi uzak tutmayı çok iyi biliyosun ve bunu başarıyosun. Zamanını hobilerin ile ilgilenmekle ve spor yapmakla geçirmekten zevk duyuyorsun.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Geçmişte gerçekleştirmiş olduğun başarılarının karşılıklarını bugün alabilirsin. Yeteneklerini konuşturduğun bir etkinlikte belge alabilirsin. El becerilerini kullanarak yeni hobiler edinebilirsin.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Hayatında bu zamana kadar çok önemsemediğin bir şeyi önemsemeye başlıyorsun. FİZİĞİN! Bugün kendini fazlasıyla saldığını hissedecek ve bunu değiştirmek için evinde ufak egzersizler ile başlayacaksın. İlerleyen dönemlerde sıkı bir diyet seni bekliyor olacak.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Uzun süredir aklında bulunan projeni hayata geçirmek üzeresin. Bu proje için çok uzun süre sabrettin ve artık olumlu yönde karşılığını alacağını düşündüğün için bu işe giriyorsun. Ayrıca bakım olmayı sevdiğin içinde bugün bir bakım seti satın alarak kendine güzellik yapabilirsin.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Bugün yoğun geçirmiş olduğun haftanın ardından kafanı ve kendini dinlendirmek istediğin bir gün. Bugün çevrendeki tüm dostlarının davetlerini reddederek evin ruhunu dinlendirmeyi tercih edeceğin bir gün.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Sana olan inancını zedeleyeceğin bir dostun ile sıkıntılar yaşayabilirsin. Bu dostu kaybetmemeye çalışmak senin ellerinde. Çevrendeki kişileri eleştirirken bu eleştiri dozlarını iyi ayarlaman gerekmekte. Ayrıca uzun süredir çok fazla kullandığın ve sürekli imdadına yetişen bir elektrikli ev aletin bozulabilir.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Dış görünüşünde yapmayı sevdiğin değişiklikler seni olduğundan fazla olgun gösteriyor. Bugün bu olgun görüntün üzerinde bir kaç değişiklik yapıcaksın ve bu sana farklı bir hava katacak.
>