38 senelik hemşire, evsiz adamın uğradı ve hayatını kaybetti!

38 yıldır çalıştığı hastanede evsiz bir adamın işe giderken yumruk atması sonucu hemşire hayatını kaybetti. Yaşlı bir hemşire, işine giderken bir otobüs durağında evsiz bir adam tarafından dövüldükten sonra otuz yıldan fazla çalıştığı hastanede öldü.

+38+senelik+hem%C5%9Fire,+evsiz+adam%C4%B1n+u%C4%9Frad%C4%B1+ve+hayat%C4%B1n%C4%B1+kaybetti%21;
ABONE OL

Los Angeles Polis Departmanına (LAPD) göre 70 yaşındaki Sandra Shells, perşembe günü sabah saat 05.15 sıralarında Los Angeles County-USC Tıp Merkezine götürülmeyi beklediği bir otobüs durağında evsiz bir adam tarafından başından vuruldu. Pazar günü, işvereni 38 yıl boyunca hizmet verdiği hastanede aldığı yaralardan dolayı öldüğünü duyurdu. LA County-USC Tıp Merkezi yetkilileri, "Bu haber bizi derinden üzdü" dedi.

"Sandra Shells, LAC+USC'deki 38 yıllık kariyeri boyunca hastalarına ve toplumuna gösterdiği şefkatli bakımı ve eşsiz bağlılığıyla sonsuza dek hatırlanacak." 48 yaşındaki Kerry Bell adlı evsiz bir adam, otobüs durağının yakınında uyurken bulundu Daily Mail'in haberine göre aynı gün olaysız bir şekilde tutuklandı. Bell'in Shells'i kafasına yumrukladığı ve kafasını yere, muhtemelen betona çarpmasına neden olduğu iddia edildi. Shells'in kafatası kırıldı. Polis, Bell'in saldırı şüphesiyle tutuklandığını ve bunun cinayet şüphesiyle güncellenebileceğini söyledi. Saldırının nedeni açıklanmadı. Shells'in işvereni, "Sandra hastalarını güvende ve sağlıklı tutmak için yorulmadan ve özveriyle çalıştı ve her zaman nazik, şefkatli ve yardımsever ve düşünceli bir yapıya sahip, meslektaşları ve hastalar arasında favori olan bir hemşire olarak hatırlanacak" dedi.

İşveren, “Muazzam çalışması ve bağlılığı için minnettarlığımızı ifade etmek için asla yeterli kelime olmayacak” dedi. Hapishane kayıtlarına göre Bell 2 milyon dolarlık kefaletle tutuluyor. LAPD, Los Angeles'ta bir önceki tutuklama ve diğer eyaletlerde çok sayıda başka tutuklama olduğunu söyledi. Los Angeles İlçe Amiri Kathryn Barger, saldırıyla ilgili tam bir soruşturma çağrısında bulundu. Barger, Shells gibi temel çalışanların, özellikle pandemi sırasında çalışırken karşılaştıkları zorluklar nedeniyle "daha güvenli ve istikrarlı ortamları" hak ettiğini söyledi. Barger, "Bu saldırının öğrenilmesi hem şok edici hem de yürek parçalayıcı" dedi. "Saldırıya neyin neden olduğu konusunda tam bir soruşturma ve bunun tekrarlanmasını önlemek için kullanılabilecek herhangi bir bilgi istiyorum."