26 Nisan Pazartesi burç yorumları

+26+Nisan+Pazartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

26 Nisan Pazartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 26 Nisan Pazartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
26 Nisan Pazartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bugün sosyal hayatın getirdiği canlılık öne çıkacak. Arkadaşlarla beraberliler size keyif verebilir. Ortak çalışmalarda son derece verimli sonuçlar alabilirsiniz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Canlı ve dinamik bir duygusal yaşamla birlikte, mutlu aşklar gündeme gelecektir. Bazılarınız da, iş arkadaşlarıyla yeni aşkların eşiğinde olacaklar.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bir konuda geliştirdiğiniz ürkeklik, o konuya uzak durmanıza neden oluyor. Bu tavrınız, zamanla tamamen sizinle ilgili bir hale dönüşmesine yol açabilir.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Bugün yoğun bir çalışma temposu içine girebilir, sabırsız ve kuruntulu olabilirsiniz. Parasal konulara yönelik birtakım sıkıntılar duyabilirsiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Amaçlar ve işe ait yeni planlarınız hız kazanmakta. Bu alanda hızlı hareket etmek ve tamamlanması gereken konularınızı ele almak durumundasınız.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Kazançlarınız ve değişen çevre faktörleri sizin lehinize gelişecek. Fırsatlardan faydalanacak ve pratik zekanızla ön plana çıkacaksınız.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Kendinizi dinleme günleriniz yeniden geri geliyor gibi. Uzak bir tanıdığınızın sağlık sorunları, bugünlerde yine evhamlarınızı harekete geçirebilir.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Bugün düşündüğünüz şeyleri yapmak istemeyebilirsiniz. İstekleriniz çok aşırı olmadıkları sürece onları çok fazla yorulmadan elde edebilirsiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Hayatınıza değişik renkler katmak ve ufuklarınızı genişletmek üzere şanslı bir dönemdesiniz. Artan bir gelişim arzusu sizi farklı deneyimlere itebilir.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Bu dönem ön planda olma isteğinizi körükleyen çalışmalar içinde olacak, karizmatik ve çekici davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Büyük üzüntü ve biraz da imreniyle bir dostunuzdan gelen haberler sizi sevindirecek. Onun yeni yaşamındaki mutluluk, sizi biraz kışkırtabilir de.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Gönül ilişkilerinizin sağlıklı ve başarılı yürüyebilmesi için her iki tarafın da aynı duyguları hissetmesi şart. Tek taraflı aşk size göre değil.
 
 
>