23 Mayıs Pazartesi burç yorumları

23 Mayıs Pazartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

+23+May%C4%B1s+Pazartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 23 Mayıs Pazartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
23 Mayıs Pazartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Sevgili Koç, güzel haberler ile geldim. Bugün adeta başarı mıknatısısın. hayatın epey yoğunlaşacak gibi duruyor. Ama emeğinin karşılığını kat kat alacaksın. Maddi konularda harcamalarına bir süre dikkat etmelisin. Yarın yine görüşürüz. Öptüm.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sevgili boğa bugün kendini yorgun ve tükenmiş hissedebilirsin. Bu çok normal. Gerek özel hayatın gerekse iş hayatındaki tıkanıklıklar moralini bozuyor olabilir. Tabii ki bu geçici bir süreç. Hayat her zaman çok iyi gidecek diye bir şey yok. Önemli olan senin nasıl hissettiğin. Bunlar gelip geçici. Kendin de göreceksin. Maddi konularda harcamalarına dikkat et ve borca girmemeye çalış. Yarın görüşürüz. Sevgiler.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Sevgili ikizler. Bugün kendini işine vereceksin ve kariyerine yöneleceksin. Bir süredir kendini mutsuz bir ruh halinde hissediyordun. Ancak bu kasvetli hava yerini güneşli ve aydınlık günlere bırakacak. Ailen ve arkadaşlarının desteğini hep üzerinde hissedeceksin. Yarına kadar kendine çok iyi bak, öptüm.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Kariyer ve özel hayatında yenilikler seni bekliyor. Bir süredir ertelediğin planlarını ise hayata geçirmen için güzel günler seni bekliyor. Bugün işinle ilgileneceksin. Sevdiğin bir arkadaşınla görüşebilirsin. Onun sohbet etmek sana da çok iyi gelecek. Yarın tekrar görüşene dek kendine çok iyi bak.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Aşk sana bu aralar kariyer hayatından çıkabilir. İş arkadaşlarının arasında senden hoşlanan biri veya daha önce tanıştığın biri ile sürpriz bir buluşma gerçekleşebilir. Bugün uzak bir akrabandan şaşırtıcı bir haber alabilirsin. Günün gayet pozitif ilerliyor. Öpüyorum.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Merhaba sevgili Başak,  sağlığına çok dikkat et bu aralar. Pozitif kalmaya özen göster. Ailen ile ufak bir tartışma yaşayabilirsin. Maddi harcamalar ve borçlar konusunda ise temkinli ol. Seni seviyorum. Yarın mutlaka görüşelim. Öpüyorum
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Bu aralar devlet kapısında işlerin olabilir.  Seyahat ve yurtdışı planların gündeme gelebilir. Meslek hayatında işler yolunda görünüyor. Kariyer anlamında pozitif haberler alacaksın.  Finansal planlar yapmanda bu dönem fayda var. Sevgiler, kendine iyi bak.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Geçmiş ile ilgili konular bugün gündeme gelebilir. Bu konular nihayet çözüme kavuşacak ve sorun olmaktan çıkacak. Bu aralar maneviyata özen göstermelisin. Meditasyon yapabilirsin. Hayatında negatif değil pozitif gelişmeler gözlemleyeceksin. Şimdilik benden bu kadar. Yarın yine gel.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Bu aralar en çok kendine yönelmeli, kendin için bir şeyler yapmalısın. İkili ilişkilerinde biraz yorulmuş olabilirsin. Biraz mola hem sana hem de partnerine iyi gelecek. Yatırımlarını bir süre daha ertelemen çok daha iyi olur. Özel alanlara saygı duymak lazım öyle değil mi? Seviliyorsun. Öpüyorum.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Parasal sıkıntılar yaşayabilirsin. Aşk hayatınla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Geçmişte yarım kalan ve aklında soru işareti yaşatan ve yanında bitmesi gereken ilişkini veya sana iyi gelmeyen bir arkadaşlığı bitireceksin. Seviliyorsun. Yarın yine görüşürüz. Hoşça kal.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
İnsanlarla olan iletişimin bu aralar çok iyi. Tartışmalardan ve negatif enerjilerden uzak bir dönemdesin. Şu sıralar ileriye dönük planlar yapmak istiyorsun. Yalnız kalmak ve düşünmek istiyorsun. İstediğin her şeyi hayatına çekebilme gücüne sahipsin. Senin için en iyisi ne ise o olsun sevgili Kova. Yarın görüşürüz. Öpüyorum.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Ruh halin açısından kendini çok mutlu hissettiğin döneme gireceksin. Kendinle baş başa kalman seni iyi yönde etkileyecek sevgili Balık. Başarılı ve ne istediğini bildiğin bir dönem seni bekliyor. Taşınma ya da ev alakalı sorunların ise nihayet çözüme kavuşuyor. Kendine çok iyi bak. Öpüyorum.