21 Haziran Salı burç yorumları

21 Haziran Salı burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

+21+Haziran+Sal%C4%B1+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 21 Haziran Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
21 Haziran Salı Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bugün Güneş ve Jüpiter uyumlu bir açı yapıyor. Uzun süredir, beklediğiniz mutlu kararları alabilirsiniz. Kendinize güveniyor ve sosyal ilişkilerinizi güçlendirmek istiyorsunuz. Çevrenizle paylaşacak öyle çok şeyiniz var ki.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Yönetici gezegeniniz Venüs'ün Neptün'le yaptığı açıdan olumlu etkileneceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle kuracağınız mutlu beraberliklerden istediğiniz performansı sağlayacak, kendinizi önemli konumlarda göreceksiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Aşk yaşantınızda ilgili önemli gelişmeler mevcut. Çevrenizden destek beklemeniz, yanlış yönlenmenize neden olabilir. Olaylara pratik bir şekilde yaklaşarak, kısa sürede sonuçlar alarak, çevrenizde ilgi odağı olacaksınız.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Ailenizle ortak yapacağınız çalışmaların sonucunda manevi bir haz duyacaksınız. Yaşam kalitenizi yavaş, yavaş artırıyorsunuz. Sadece harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Maddi sıkıntı yaşayabilirsiniz. Dinlenmeye ihtiyacınız var.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Kendi doğrularına inan bir kişi olduğunuz için, çevrenizin telkinlerini dinlemek istemeyebilirsiniz. Başarıyı hedeflediğiniz bir gündesiniz ve sizden önemli bir performans bekleniyor. Gerektiğinde olayları denetleyebiliyorsunuz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Jüpiter ve Neptün'den aldığınız olumlu etkiler, maddi konularda size olumlu destek verecek. Bugün iş ilişkilerinizle ilgili her zamankinden daha fazla duygusal davranacaksınız. Temponuzu daha da arttırabilirsiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Bugün sizin için muhteşem diyebiliriz. Güneş ve Jüpiter, burcunuzda uyumlu açı yapıyor. İş, dostluk ve aşk ilişkileriniz olumlu bir şekilde ilerleyecek. İçsel coşkularınız tavan yapabilir. Tüm gözler üzerinizde olacak.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
İçsel olarak aşka aşık bir yapınız var. Dostluk duyguları en az aşk kadar önemli sizin için. Bugün daha seçici davranacaksınız. Sevdiğiniz kişinin sizinle ilgili planları var. Hemen kabul etmeyebilirsiniz. Biraz düşünün.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Bugün olumlu iş birliklerine ve tekliflere hazırsınız. Size farklı bir biçimle, yeni bir iş sunacaklar ve desteğinizi isteyeceklerdir. Herkesin sizi anlaması mümkün değil. Olaylara daha ılımlı yaklaşmayı denemelisiniz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Mesleki anlamda oldukça başarılı bir gününüz. Geleceğinizi etkileyecek kararlar alacaksınız. Ciddi görünüşünüzün altında duygusal bir yapı gizli. Aşk yaşantınızla ilgili hassas bir gün. Sevdiğiniz kişi daha fazla ilgi bekliyor.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Jüpiter ve Güneş'in, kombinasyon burcunuzda yaptığı olumlu açı, içsel enerjinizin yükselmesine neden olacak. Bazı yolculuklar ve yüksek idealler gündeme gelecektir. Algılama gücünüz yüksek ve olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Jüpiter, bilinçaltınızın olumlu bir şekilde şekillenmesine neden oluyor. Başarınızı sezgilerinize borçlusunuz. Çevrenizle olumlu bir paslaşmaya geçerek, sonuca güvenle ilerliyorsunuz. Sade ve öz işlerden hoşlanıyorsunuz.