20 Nisan Salı burç yorumları

+20+Nisan+Sal%C4%B1+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

20 Nisan Salı, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

 
Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 20 Nisan Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
20 Nisan Salı Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
İlgisinden sıkıldığınız biri sinirlerinizi bozuyor. Araya mesafe koymak sizin elinizde! İş yaşantınız açısından bunaltıcı ve sıkıcı bir güne hazır olun. 
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sevgilinizin sizi anlamadığı gibi gereksiz kuruntular taşıyorsunuz. Duygularınızı ifade ederken kontrollü davranabilirseniz ilişkiniz olumlu yönde gelişebilir.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün kendinize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Sevgiliniz ile ilişkiniz hakkında konuşma yapabilir ve ilişkinizi daha güçlü bir temele oturtabilirsiniz. 
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Hayat sizin için günü gününe yaşanıyor. Yaptığınız bir iş başvurusuyla ilgili haber bekliyorsunuz. Gelecek olan cevap, sizin için çok önem taşıyor.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Duygu ve düşüncelerinizin karışık olduğu bir gün. Kendinizi gergin ve huzursuz hissedebilir, sevgilinize karşı alıngan davranabilirsiniz. 
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Sizi rahatsız eden konuları yumuşak bir dille anlatmayı deneyin. Bir toplantıda görmek istemediğiniz kişiler var, gitmemek için bahane arıyorsunuz. 
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Duygusal bir dönemdesiniz, yine hayallere daldınız. Gerektiğinde mantığınızın sesine de kulak veriyorsunuz. Yeni bir sayfa açmak için uygun bir zaman. 
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Hayatınızın heyecansız, renksiz geçmesinden başka bir sıkıntınız yok. Kalbinize girmeye çalışan biri var. Ona neden hayat hakkı tanımıyorsunuz? 
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Aşk hayatınızla ilgili kafanızı karıştıran düşünceler var. Kendinizden ve duygularınızdan emin olmadan bunları sevgilinize yansıtmamaya çalışın. 
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Aşk hayatınızda dalgalanmalar var ama yerinde bir ilişki yaşıyorsunuz. Değişen duygularınız nedeni ile gereksiz tartışmalar yaşamanız mümkün. 
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
İyimser tavrınızla ve çocuksu neşenizle olduğunuz kişiyi çok etkiliyorsunuz. Kararlı tutumunuzla  ilişkinize yönelik isteklerinizi gerçekleştireceksiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Duygusal açıdan çatışma yaşıyorsunuz.  Duygularınızın sesine kulak vermek istiyor, ama mutsuzluktan korkuyorsunuz, cesaretli olun. 
>