11 Ocak Salı burç yorumları

11 Ocak Salı burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

+11+Ocak+Sal%C4%B1+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 11 Ocak Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
11 Ocak Salı Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Huzursuz bir gün yaşıyorsunuz. Şartlarınızı zorlamadan isteklerinizi gerçekleştirmeyi denemelisiniz. Düşünceleriniz herkesten çok farklı olduğu için, yanlış anlaşılma olasılığınız çok fazla. Kendinizi kolay ifade etmelisiniz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Ay, burcunuzda. Duygusal saplantılarınız yüzünden kafanız karışabilir. Çevrenizdeki gelişen olaylara çok fazla kafanızı taktığınız için, günlük yaşantınızda gizemli olarak algılanıyorsunuz. Olaylarda çok yönlü düşünmelisiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Duygusal yönleriniz ortaya çıktığı zaman arkadaşlarınızı şaşırtıyorsunuz. Hayatınızda bazı değişikliklerin arifesindesiniz. Planlarınızı yaparken partnerinizin fikirlerini almalısınız. Sağlığınızla ilgili özverili davranın.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Yöneticilerinizin desteğini göreceksiniz. Gün içinde romantik ve duygusal olacaksınız. Yolculuklar gündeme gelebilir.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Düşündüklerinizin gerçekleşmesi mümkün değil. Yapacağınız anlaşmalara özen göstermelisiniz. Özel durumlar söz konusu. Mantıklı olmayı bilen ve ortaya sert çizgiler koyan bir yapıya sahipsiniz. Şansınıza güvenmelisiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Enerjiniz oldukça yüksek ve çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için paylaşıma açık bir gün.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Sonu gelmeyecek maceralar yüzünden geçici sorunlar yaşamak istemiyorsanız, gireceğiniz ortamlarda otokontrol sisteminizi tetikte tutmalısınız. Bugün huzursuzluk duygusuna kapılabilirsiniz; sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor. Amaçlarınız doğrultusunda yaptığınız çalışmaların sizi yormadığı bir gerçek. Partnerinize olan tutkunuz sizi farklı bir şekilde yönlendirebilir. Ona duygusal sürprizler yapabilirsiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Artık eski alışkanlıklarınızı değiştirecek yeteneğe sahipsiniz. Girişimciliğiniz iyi ses getirecek. Yaratıcılığınızı özgürce kullandığınız zaman ortaya daha mükemmel işler çıkıyor. Çevrenizle, çoğalan bir ilişki içindesiniz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Yapacağınız iş görüşmeleri eksik olan yönlerinizi ortaya çıkaracak. Dar alanda sıkışmış bulunan imkanlarınızı arttırmanın yollarını arıyorsunuz. Kendinizi aşma konusunda birçok şey yapabilirsiniz. Ayak bileğinize dikkat edin.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Araştırmacı bir ruhla hareket ederek, çevrenizi sıkı bir şekilde irdeleyeceksiniz. Sistemli yapınızı belirgin bir şekilde vurgulayacak ve çevrenizdeki olayları yeniden düzenlemek isteyeceksiniz. Uyku düzeninizi sağlamalısınız.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bugün sosyal yaşam önem kazanacak. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek, sizin de öncülüğünü yaptığınız bazı aktiviteleri başlatacaksınız. Yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız.
 
 
>