11 Eylül burç yorumları

+11+Eyl%C3%BCl+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

Burç Yorumları, en çok merak edilen konular arasında. 11 Eylül Cuma gününe ait burç yorumları haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 11 Eylül Cuma gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
11 Eylül Cuma Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bazı ortaklıkları bitirmek isteyebilir ancak ani fikir değişliklerinin getirdiği bocalamayı da yaşayabilirsiniz. Kendinizi karamsarlığa sürüklemeyin.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Akşam saatlerinde sosyal yaşantınızda hareketlilik söz konusu. Arkadaşlar ve gruplar içinde yer alarak günün gerginliğinden sıyrılabilirsiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Sizi uzun süredir huzursuz hissettiren; ortak para veya gayrimenkulle alakalı bir karar vermek ve konuyu kapatmak isteyebilirsiniz.  
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Geleceği duygusal bir gözle değerlendirmektesiniz. Belirsiz olan düşüncelerinizi, eşin veya ortağın gerçekçi bakış açısı ve desteği ile şekillendirebilirsiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Kazançlarınızı değerlendirmek için ciddi kararlar arifesinde olduğunuz için günü; planlama yapmaya ayırabilirsiniz. Sağlık sorunlarını önemseyin.  
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Maddi kazançlardaki azalma sizi yeni gelir arayışına itebilir. Akşam saatlerinde iş veya size destek olan ekiple bir organizsyon yapabilirsiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Bugün eşin veya ortağın ani fikir değiştirmesi  veya size yeni farkındalık kazandıracak sözleri  ile yüz yüze gelebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Aşk, çocuklar veya şans oyunları ile alakalı hayallerinizi gerçekçi bir göz ile yeniden değerlendirebilirsiniz. Derin ve kapsamlı düşünmek kazandırabilir. 
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Bugün de maddi kazançlar gündemde olabilir. Eve ait gelişmelerde ailenizin desteğini alabilir veya sizin onlara destek olmanız gerekebilir. 
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Bir önceki güne göre ikili ilişkilerde daha duygusal olabilirsiniz. Yine de ağzınızdan aniden çıkacak sözler ve fikir değişikliklerine dikkat edin... 
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Güne sorumlukların ve maddi konulardaki belirsizliğin getirdiği yükün ağırlığı altında başlayabilirsiniz. Karşınıza çıkan engeller için yeni kararlar alın... 
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Gruplar ve ekip çalışmaları içinde olarak hayalini kurduğunuz projeleri gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzün bu oluşuma katkısı olabilir.
>