Selen Görgüzel'den yeni aşka yeşil ışık

Hamdi Alkan’ın eski eşi Selen Görgüzel, önceki akşam Kuruçeşme’de objektiflere yansıdı. Şarkıcı yeni arabası ve bornozlu tarzıyla dikkat çekti.

Selen+G%C3%B6rg%C3%BCzel%E2%80%99den+yeni+a%C5%9Fka+ye%C5%9Fil+%C4%B1%C5%9F%C4%B1k
ABONE OL
1 / 5

Selen Görgüzel, önceki akşam Kuruçeşmede'de sahne alacağı mekana girerken objektiflere yansıdı.

2 / 5

Yeni aldığı 1 milyon lira değerindeki aracı ve bornozuyla mekana gelen ünlü isim, koşar adımlarla mekana giriş yaptı.

3 / 5

Bayram sahnesi öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Görgüzel, “Burada bayram gününde bizimle beraber olmayı tercih eden misafirlerimize çok teşekkür ederim. Bugün bayram olduğu için daha çok eğleneceğiz. Ben sahnede çok eğleniyorum. Eğlendiğim içinde gelen misafirlerimi de eğlendiriyorum. Keyifli bir akşam olacak” dedi.

4 / 5

Gazetecilerin, “Arabanızı da yenilediğinizi gördük. Haberlere konu olan Peugeot arabanızı satıp bu arabayı mı aldınız?'' sorusuna Görgüzel, “Bu arabanın o arabayla bir ilgisi yok. Diğer araba zaten benim değildi. O araba prosedür gereği bana geldi ve gitti. Bunu yeni aldım kredisini ödüyorum. İki haftaya kadar da yeni klip ve başka yeni bir araba alacağım” yanıtını verdi.

5 / 5

Aşk hayatı ile de ilgili konuşan şarkıcı, “Kendimi aşka kapamadım. Ben aşk kadınıyım. Ben aşksız yapamam. Doğru zamanda doğru bir şekilde karşıma birisi çıkarda inşallah aşık olurum” ifadelerini kullandı.