Borçlar tek bankaya

Kamu bankaları yeni müjdeyi duyurdu. Artık kamu bankaları vatandaşların diğer bankalara olan borcuna karşılık kredi verecek. 36 ay vade ile 50 bin TL’ye kadar nakit kredi sayesinde vatandaşların borcu tek bir bankada toplanacak...

Bor%C3%A7lar+tek+bankaya
ABONE OL
Vatandaşlara yönelik atılan adımlar hız kesmeden devam ediyor… Bunlardan bir yenisi de bankalara karşı olan borçlar yönünde. Kamu bankaları tarafından yapılan müjdeye göre, vatandaşların diğer bankalara olan borçlarına karşın kapatma kredisi verilebilecek. 36 ay ödeme oranına kadar çıkabilen kredi ile birlikte vatandaşların borcu kapatılacak. 50 bin TL’ye kadar ulaşan krediyi bankalara olan borçlarınızı ödemek için kullanabileceksiniz. Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat bankası üzerinden yapılacak başvurular ile birlikte söz konusu krediyi bankalardan birinden alabilirsiniz. 
 
BAZI ŞARTLAR İÇERİYOR
 
36 ay vadeli ödeme imkânı sunan bankalar, diğer bankalara olan borcunuzun kapatılarak tek bir bankaya toplanmasını hedeflemekte. Söz konusu kredilere uygun olan vatandaşlar diğer bankalara olan borçlarını kolay bir şekilde ödeyecek. Tek bir bankaya toplanacak olan kredi ile hem borçlar yapılandırılmış olacak hem de etrafa olan borçlar azaltılacak. Borç kapama kredisinden yararlanma şartları arsında 6 ay boyunca sigortalı çalışıyor olmak da yer alıyor. Sigortası yatan kişiler online işlemlerden veya şubelerden kolaylıkla başvuru yapabilir.
>