9 Eylül evde bakım parası yatan iller listesi

9+Eyl%C3%BCl+evde+bak%C4%B1m+paras%C4%B1+yatan+iller+listesi
ABONE OL

9 Eylül Evde Bakım Parası Yatan İller! Evde bakım parası alan vatandaşlar 9 Eylül Çarşamba günü paraların yatıp yatmayacağını merak ediyor. Evde Bakım Parası Yatan İller belli oldu mu?

 
9 Eylül Evde Bakım Parası Yatan İller! Evde bakım parası alan vatandaşlar 9 Eylül Çarşamba günü paraların yatıp yatmayacağını merak ediyor. Evde Bakım Parası Yatan İller belli oldu mu?
 
Evde Bakım maaşlarınızı Ziraat Katılım Bankası aracılığı ile alanlar, cep telefonlarının mesaj bölümüne BAKIYE yazıp, 4747'e SMS atarak sorgulayabilirsiniz. Mesaj göndermeniz dahilinde 1 SMS ücreti operatörünüz tarafından tahsil edilir. Ziraat Bankası sms kodu ile her ay bakiyenizi takip edebilirsiniz.
 
9 Eylül Evde Bakım Maaşı Yatan İller
 
Evde Bakım Parası her ay yatırılıyor. Ancak ayın 15'i ile 31'i arası hesaplara yatırılan evde bakım parası bu ay içinde 15'inden sonra hesaplarda olacak.
 
15 Eylül tarihinden itibaren Evde Bakım Maaşları kademe kademe hesaplara aktarılacak.
 
Evde Bakım Parası Maaşı İller Listesi 9 Eylül Çarşamba günü netleşince haberimizde olacak.
 
2020 yılında Evde Bakım Maaşı Ne Kadar? sorusunun cevabı ise; ''1.460 TL'' dir.
 
Evde Bakım Parası Sorgulaması Nasıl Yapılır?
 
Evde Bakım Parası sorgulamasını E-Devlet üzerinden yapabilirsiniz. E-Devlet'e giriş yaptıktan sonra arama kısmına ''Engelli Evde Bakım Ödeme Bilgileri Sorgulama'' yazacaksınız.
 
Daha sonra maaş ödemeleri kısmında bakım maaşı konusunda detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.
 
Evde Bakım Parası Başvurusu Nasıl Yapılır?
 
Evde Bakım Parası Başvurusu için bazı gereken belgeler mevcut. Bunlar bakıcının TC Kimlik fotokopisi, engelli raporu, kimlik belgesi ve 2 adet vesikalık fotoğrafdır. Bu belgelerle beraber bulunduğunuz ildeki Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü'ne başvurmanız durumunda Evde Bakım Parası'ndan yararlanmanız mümkün.
>